У Івано-Франківську виділять стипендії для найкращих учнів громади

Суспільство

На сесії проголосували за виділення стипендій для найкращих учнів Франківської громади. Школярі отримуватимуть кошти щомісяця. Так, 11 випускників одержуватимуть по 2000 гривень та 29 учнів – по 1000 гривень


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


По 2000 гривень будуть отримувати випускники:
  • Турок Софія Іванівна (Ліцей ім.Р.Шухевича)
  • Малинович Богдан Вячеславович (Ліцей ім. Івана Пулюя)
  • Єфименко Анастасія Олександрівна (Ліцей ім. Івана Пулюя)
  • Ільків Ангеліна Олегівна (Ліцей № 3)
  • Калиній Юліан Ігорович (Ліцей №11)
  • Мельник Олексій Богданович (Ліцей №15)
  • Іваницька Людмила Вікторівна (ДЮСШ №3)
  • Білан Діана Михайлівна (Ліцей ім.Р.Шухевича)
  • Починок Станіслав Миколайович (Центр освітніх інновацій)
  • Куляк Михайло Віталійович (Центр освітніх інновацій)
  • Гергелюк Іванна Василівна (ЦПТО №1)

По 1000 гривень учні:
  • Шупенюк Ярина Любомирівна (Ліцей ім.М.Сабата)
  • Рибчак Анна Іванівна (Ліцей ім.М.Сабата)
  • Вовк Роман Володимирович (Ліцей ім. Івана Пулюя)
  • Тимчишин Наталія Ігорівна (Ліцей ім. Івана Пулюя)
  • Дрінь Софія Тарасівна (Ліцей №1)
  • Заболотна Уляна Ігорівна (Ліцей №5)
  • Чир Вікторія Романівна (Ліцей №5)
  • Ромашко Владислав Ярославович (Ліцей №5)
  • Поліщук Вероніка Олексіївна (Ліцей №5)
  • Паславський Андрій Володимирович (Ліцею № 16)
  • Дем’янчук Катерина Олександрівна (Ліцей №18)
  • Джус Світлана Русланівна (Ліцей №21 ім.Є.Коновальця)
  • Джус Ірина Русланівна (Ліцей №21 ім.Є.Коновальця)
  • Гривнак Валерій Валерійович (Ліцей №21 ім.Є.Коновальця)
  • Макаренко Владислава Сергіївна (Ліцей № 23 ім.Р.Гурика)
  • Пилипів Вероніка Ігорівна (Ліцей № 23 ім.Р.Гурика)
  • Німак Діана Василівна (Ліцею №24)
  • Бутюк Анна Сергіївна (Микитинецький ліцей)
  • Калиняк Олег Денисович (Ліцей №2)
  • Гранат Анна Віталіївна (Ліцей № 13)
  • Гавриш Данило Петрович (МЦДЮТ)
  • Хрипуненко Ольга Олександрівна (МЦДЮТ)
  • Єременко Юлія Вікторівна (Дитяча художня школа)
  • Фарбішевська Богдана Петрівна (Хриплинська гімназія)
  • Перхулин Дарина Володимирівна (Черніївський ліцей)
  • Семко Златослава Дмитрівна (Черніївський ліцей)
  • Бойко Анастасія Богданівна (МДЕС)
  • Шевчук Галина Ігорівна (МДЕС)
  • Туранський Іван Ігорович (ВПУ №21)

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 



Переглядів: 350
banner