У Калуші двоє осіб спалювали тверді побутові та промислові відходи

Суспільство

За повідомленнями мешканців міста щодо спалення твердих побутових та промислових відходів по вул. Срібняка та вул. Бобинського спеціалістами відділу благоустрою та закупівель УЖКГ міської ради спільно із працівниками управлінні надзвичайних ситуацій 18.02.2020р. було здійснено виїзд за вказаними адресами.


Про це повідомляє Калуська міська рада.

В ході перевірки виявлено двох осіб, які порушували Правила благоустрою та утримання території м.Калуша, затверджених рішенням міської ради від 06.05.2014р. №2472, а саме розділу 7 п. 7.2.22: “юридичним та фізичним особам забороняється спалювати опале листя, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парку, скверів та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, кладовищ, інших територіях загального користування, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту територій, забруднювати території загального користування та прибудинкові території хімічними та іншими розчинами”.

З даними громадянами проведено бесіду, в ході якої порушення було усунено на місці, та повідомлено, що в результаті повторного порушення їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради закликає всіх мешканців міста утриматись від спалювання листя, сухої трави та побутових відходів задля збереження здоров’я усіх громадян.Переглядів: 239
banner