У Калуші координаційна рада розглянула питання стосовно паркування автомобілів

Суспільство

У Калуші вже неодноразово поступали скарги від мешканців про хаотичне, несанкціоноване паркування автомобілів біля супермаркету «Сільпо» та на пр. Л. Українки біля ж/к «Яровиця» та магазину «АТБ-Маркет».


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Для вирішення цієї ситуації ці питання були винесені на порядок денний засідання координаційної ради.


Проблема дорожнього руху біля супермаркету «Сільпо» полягає в тому, що тут немає належно відведених місць для паркування автівок. У результаті водії заїжджають на пішохідну зону.
Це спричиняє значні пошкодження на тротуарних бетонних плитах, якими вимощена уся прилегла до «Сільпо» територія. Це центральна частина міста, тут щодня проходить сотні мешканців. Необхідно врегулювати цю ситуацію для безпеки та комфорту громади.


Цим питанням повинні займатися або власники цього комерційного приміщення, або ж орендарі, які ведуть тут свою господарську діяльність.На засіданні був присутній представник західної мережі «Сільпо», який зазначив, що для їх діяльності це також несприятлива ситуація.


Обговоривши всі деталі, координаційною радою було ухвалено рішення офіційно звернутися до власників та орендарів (супермаркету «Сільпо» та магазину «Comfy») з тим, щоб вирішити це проблемне питання шляхом облаштування парковки у відповідності до вимог чинного законодавства.


Щодо врегулювання руху транспорту на пр. Л. Українки біля ж/к «Яровиця» та магазину «АТБ-Маркет».


Тут проблема полягає в тому, що на цій ділянці відбувається хаотичне паркування, попри те, що для цього є спеціально відведені місця. Таке порушення спричиняє значне перешкоджання двосторонньому руху. Коли машини припарковані з двох боків дороги, на проїзд залишається всього 3,5 метрів.


Ця земельна ділянка є у власності ж/к «Яровиця», які власне були одними з ініціаторів вирішення цієї проблеми. На засіданні була присутня представниця ОСББ.


Було ухвалено рішення врегулювати це питання за допомогою встановлення необхідних дорожніх знаків. Витрати на відповідне впорядкування ділянки буде здійснено коштом її власника.


Переглядів: 232
banner