У Калуші ліквідовують Калуське міське телебачення

Суспільство

На сьогоднішньому пленарному засіданні Калуська міська рада ухвалила рішення про ліквідацію комунального підприємства Державна студія «Калуське міське телебачення».


Інформує Голос-Інфо, посилаючись на Калуську міську раду


Це питання у Калуській громаді та в депутатському корпусі визрівало давно. Основним аргументом щодо припинення юридичної особи КМТ є нове законодавство, згідно з яким місцеве телебачення може здійснювати свою діяльність за умови, що обсяг програм (власного продукту) у проміжках часу між шостою годиною та двадцять третьою годиною має становити не менше 50 відсотків (ст.32 ЗУ «Про медіа»).
“І щоб дотриматись такої норми закону нам треба б було йти іншим шляхом – суттєво збільшувати штатну чисельність нашого телебачення та нарощувати технічну складову”, — йдеться у дописі.

Як зазначають в міській раді, це не означатиме відсутність телевізійних програм про громаду. Тут мають намір укласти договори про висвітлення новин Калущини з телевізійними каналами, ефірне мовлення яких охоплює територію громади. Також планують створити медіацентр, через який мешканці Калуша матимуть можливість отримувати оперативно найсвіжішу інформацію про суспільні процеси в громаді, новини в законодавстві, про ухвалені рішення у міській раді чи виконкомі, онлайн-трансляції сесій чи нарад тощо.


“Телебачення продовжує працювати у звичному режимі, бо треба розуміти, що прийняте рішення це тільки початок тривалого процесу. А паралельно ми вже будемо переходити на нові форми інформування нашої громади”, — зауважили в дописі.


Переглядів: 484
banner