У Калуші оголошено конкурс на краще новорічне оформлення об’єктів благоустрою

Суспільство

Калуська міська рада запрошує взяти участь у міських конкурсах на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій будівель у місті Калуш «Краща новорічно-різдвяна вітрина» та «Краща Різдвяна шопка».

Конкурс на краще новорічне оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій будівель у місті Калуш «Краща новорічно-різдвяна вітрина»

1. Учасниками конкурсу можуть бути навчальні заклади міста, заклади культури і спорту, медичні заклади, підприємства, установи та організації різних форм власності, власники об’єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

2. Конкурс проводиться у номінації: «Найкраща вітрина та фасад будівлі».

3. Кращі об’єкти визначаються за такими критеріями:

– привабливий зовнішній вигляд;

– санітарний стан будівлі;

– охайність прилеглої території;

– святкове оформлення;

– оригінальність та творчий підхід в оформленні.

Конкурс «Краща Різдвяна шопка»

1. Учасниками конкурсу можуть бути навчальні (загальноосвітні та позашкільні) заклади міста, церковні громади, громадські організації та окремі сім’ї (родини).

2. Переможці визначаються за такими критеріями:

– оригінальність;

– творчий підхід в оформленні;

– близькість до традиції;

– майстерність декорацій;

– новизна;

– кольорова палітра;

– тип фігурок;

– архітектура і рухомі елементи.

Конкурси проводитимуться з 16 грудня 2019 року по 15 січня 2020 року.

Комісія оглядатиме композиції Різдвяної шопки і вітрин (фасадів) та визначатиме трьох переможців шляхом відкритого голосування.

Підсумки конкурсу будуть оприлюднені на офіційному вебсайті міської ради.

Нагородження переможців проводитиметься в урочистій обстановці під час проведення новорічних та різдвяних заходів.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями.

З метою залучення широкого кола мешканців міста до визначення переможців, звертаємось до усіх небайдужих калушан та власників і керівників підприємств, установ та організацій міста, підприємців:

– надсилайте свої фото (чіткі та у 3-х ракурсах) найбільш красиво та привабливо оформлених, на вашу думку, приміщень, будівель та споруд міста, а також виготовлених композицій Різдвяної шопки на електронну адресу відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради – politkalush@ukr.net, із вказанням найменування та адреси підприємства, установи чи організації, приміщення якої відображено на світлинах та контактний номер телефону.Переглядів: 378
banner