У Калуші оновлюють дорожню розмітку

Суспільство

До кінця місяця роботи у Калуші планують завершити.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Дорожня розмітка є дуже важливим та ефективним засобом в організації дорожнього руху та його безпеки як для водіїв, так і пішоходів. Відтак на дорогах Калуша вже розпочато роботу з нанесення розмітки.


“Наприкінці червня підрядна організація ТзОВ «БПГ» розпочала роботи із нанесення дорожньої розмітки на вулицях Калуша”, – розповідає начальник управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради Тарас Фіцак.

Наразі осьова розмітка вже виконана на вул. Івано-Франківська, вул. С. Бандери, вул. Грушевського, вул. Долинська, вул. Євшана, вул. Чорновола, вул. С. Стрільців та вул. Б. Хмельницького. Також частково вже розпочали оновлювати розмітку пішоходних переходів, на черзі – стоп-лінії та ін. Загалом наразі виконано орієнтовно 35% від запланованого обсягу робіт.


Gеред нанесенням розмітки на вищезгаданих вулицях здійснювався ямковий ремонт. Роботи з нанесення дорожньої розмітки підрядниками здійснюються вночі, аби не створювати зайвих незручностей водіям.


За сприятливих погодних умов плануємо до кінця місяця завершити роботи із оновлення дорожньої розмітки у Калуші”, – підсумував Тарас Фіцак.

Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 231
banner