У Калуші перевірили, як проходить ліквідація наслідків травневої негоди (ФОТО)

Події

За розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації виконавчому комітету Калуської міської ради виділено кошти з резервного фонду державного бюджету на об’єкти пошкоджені стихією. Загальна сума виділених коштів – 11 мільйонів 825 тисяч гривень.

Щоб проконтролювати  процес виконання відновних робіт 12 листопада перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка, начальник управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації Володимир Стебницький, міський голова Ігор Матвійчук та перший заступник міського голови Галина Романко здійснили виїзд на місце проведення робіт, повідомляють у пресслужбі Калуської міської ради.

На даний час підрядною організацією ТОВ «ПМК – 22» по об’єкту «Відновлення берегоукріплень лівого берега р.р. Чечва, Лімниця на водозаборі «Добровляни» в районі с.Пійло Калуського району» виконано робіт на суму 3362,84 тис. грн.

Також по об’єкту «Відновлення берегоукріплень р.Чечва в районі с Пійло від ПК 22+68 до ПК 23+76 та лівого берега інфільтраційного басейну №1 на водозаборі «Добровляни» підрядною організацією ТОВ «Карпат-Буд» виконано робіт на суму 614,441 тис. грн.

Згідно з укладеними договорами термін виконання робіт до 11 грудня 2019 року. Дане питання перебуває на особистому контролі міського голови Ігоря Матвійчука та голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля.Переглядів: 212
banner