У Калуші відублась акція, вимогою якої була: створення військового госпіталю у громаді

Події, Суспільство

Сьогодні, 30 березня, на площі Героїв відбулася акція: до людей зверталися військові із передової. Захисники агітували підтримати ініціативу створення військових госпіталів на заході України, зокрема, й у Калуській громаді.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Акцію провела ГО «Браття з Прикарпаття». Її очільник, військовослужбовець Іван Козак, перебуваючи на лікарняному ліжку, записав відеозвернення.


 Боєць переконаний у доцільності створення госпіталів у глибоко тилових областях:
«Я вважаю, що є неправильним, коли військового починають тягати по цивільних лікарнях тільки через те, що у нас немає у достатній кількості військових госпіталів. Військові заслужили на те, аби отримати достойну медичну допомогу у військовому госпіталі. На то він і є військовий госпіталь, щоб там лікувалися військові, а не військових відправляли по цивільних лікарнях».

Присутнім на акції продемонстрували відеозвернення інших бійців, які перебувають на передовій, військових капеланів. У зверненнях воїни на прикладах власного досвіду лікування й реабілітації обґрунтовують потребу у військових госпіталях саме на Івано-Франківщині, як одній з тилових областей.


Прийшли підтримати ініціативу військових і представники місцевої влади. Зокрема, керуючий справами виконавчого комітету Калуської міської ради Олег Савка, секретар міськради Віктор Гільтайчук, депутатка Оксана Гук.


Очільники міста готові спільно з військовими і громадськістю звернутися до відповідних державних інституцій про облаштування військового госпіталю у Калуській громаді.


«Нам точно треба це питання піднімати. Треба створити робочу групу, яка б від імені ветеранів, громадськості, міської влади лобіювала ідею створення військового госпіталю на наших теренах. Запрошуємо записуватися в робочу групу для обговорення і окреслення подальшого плану дій», – закликав присутніх Олег Савка.

Опісля кожен охочий міг підписатися під відповідною петицією до органів влади про збільшення на Прикарпатті кількості військових госпіталів для лікування Захисників України.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 339
banner