У Калуші продовжують реалізовувати проекти Бюджету участі

Суспільство

Незважаючи на значні недопоступлення коштів до бюджету, станом на 10 липня 2020 року у Калуші реалізовуються проєкти-переможці голосування Бюджету участі 2019 року.


В стадії завершення проект «Замок мрій – казка щасливого дитинства», в рамках якого встановлюється великий дитячий майданчик у вигляді замку поблизу ліцею № 2 та житлового будинку по пр.Л.Українки, 1, повідомляють в Калуській міській раді, інформує Фіртка.

Розпочато роботи щодо реалізації проекту «Річкова алея», в рамках якого від пр.Л.Українки до Калуського відділення Пенсійного Фонду України зі сторони річки Сівка буде облаштовано тротуар з бруківки та встановлено лавочки для проведення вільного часу жителями громади. 

Найближчими днями буде розпочато роботи з облаштування волейбольного майданчика в районі вул. Пушкіна-С.Стрільців – підрядником усі необхідні документи вже оформлено.

По двох проектах укладено договори з підрядниками на виконання робіт, але вони будуть здійснюватися після проплат авансових платежів.

Ще один проект – «Покращення взаєморозуміння вчителі-діти. Заохочення дітей до навчального процесу», сподіваємося, зможе бути реалізований після повного завершення адаптивного карантину і подолання загрози пандемії.Переглядів: 165