У Калуші притягнули до відповідальності батька школяра, який знущався з однокласника

Суспільство

У Калуші суд притягнув до відповідальності батька школяра, який зі своїми однокласниками в травні 2019 року та з вересня 2019 року по 29 січня 2020 року скоїв булінг.


Школярі вчиняли психологічне насильство щодо свого однокласника. Від таких дій учень 8 класу часто плакав та не мав бажання ходити до школи, пише Фіртка.

В судовому засіданні батько школяра вину визнав частково. Пояснив, що дійсно його син разом з іншим однокласниками обзивали свого однокласника, одного разу підклали йому сир на крісло.

Також одного разу між його сином і його однокласником виник конфлікт, в ході якого вони вдарили один одного. Проте, батько вважає, що в діях його сина немає ознак булінгу, оскільки відсутня систематичність, також з боку його сина не було насильства та агресії відносно свого однокласника. Він вказав, що на даний час провів виховну бесіду із сином, в ході якої син пообіцяв, що більше не буде ображати однокласників.

Чоловік просив врахувати, що він офіційно не працевлаштований, доглядає за хворими батьками, а тому, з огляду на скрутне матеріальне становище, не буде мати змоги сплати штраф.

За результатами розгляду справи суддя визнав винним батька школяра за ч. 4 ст. 173-4 КУпАП та призначив стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.Переглядів: 217
banner