У Калуші триває активна підготовка до опалювального сезону

Суспільство

За проміжними підсумками можна сказати, що калуськими комунальними підприємствами, управліннями на сьогодні вже успішно здійснено величезний обсяг робіт, проте деякі процеси ще доопрацьовуються.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Сьогодні відбулось обговорення стану підготовки до опалювального сезону із представниками служб, дотичних до процесу забезпечення теплопостачання.


Зокрема, до кінця поточного року ще необхідно замінити 250 м труб, діаметром від 108 мм до 325 мм.


Здійснюється профілактика комунальних котелень, гідравлічні випробовування. До кінця місяця планується повністю завершити підготовку мереж теплопостачання.


“Надважливо, щоб управляючі компанії встигли вчасно підготувати будинки до прийому теплоносія. Тож на черговій зустрічі з керівництвом управляючих компаній обговоримо їх дії та напрацьовані механізми, створимо спільні комісії щодо оперативної ліквідації поривів мереж станом на сьогодні й на майбутнє, щоб уникнути потенційних колосальних збитків”,- Андрій Найда

Важливість полягає ще й в тому, що підвальні приміщення слугують укриттям, відповідно тут не може бути жодних протікань теплоносіїв.


До кінця жовтня повинні бути виконані роботи з проектування та облаштування котелень для навчальних закладів: ліцеїв №2, № 10, ЗДО «Росинка», Будинку школяра, Студінської гімназії.


Напрацьовується питання проектно-кошторисної документації по інших мікрорайонах Калуша, оскільки через 4 опалювальних періоди ТЕЦ припинить подачу теплоносія споживачам.


Переглядів: 373
banner