У Калуші відбудеться благодійний концерт

Суспільство

Гурт «Талісман» зі Студінки запрошує усіх охочих на концерт на підтримку ЗСУ. Субота, 18 травня. Концертна зала у Калуші, на вул. Т. Шевченка, 11. Початок о 17:00.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


“Перша частина концертної програми присвячена Дню матері. Інша — пісні патріотичного спрямування. Ми з колективом спільно обираємо репертуар. Розуміємо, що зараз патріотична тематика — найбільш актуальна. Намагаємося подавати пісні сучасно. Співаємо тільки наживо. Фонограми — це не на часі, і нікому не цікаво”, — розповідає художній керівник гурту «Талісман», директор Народного дому Студінки Ярослав Цимбалістий.

Гурт «Талісман» зі Студінки уже упродовж 35 років підтримує і популяризує сучасні українські пісні. За цей час змінився склад учасників. Зараз це — 12 талановитих мешканців села. Наймолодшому, Сашкові Турлаю, — 17 років. Проте, є і молодша група — сестрички Аня і Даринка Масляк.


Незважаючи на різний вік і обставини, колектив надзвичайно дружній. Двічі на тиждень винаходять час на спільні репетиції. Постійно разом планують репертуар. Хоча і зізнаються: організувати великий виступ «на виїзді» не так просто, бо доводиться перевозити багато апаратури, необхідної для якісного «живого» звучання.


Із початком повномасштабної гурт розгорнув активну діяльність на допомогу українській армії. Збирали гроші, виступаючи як на благочинних концертах в обласному центрі, так і — просто у людних місцях Калуша. Залучені кошти передають на потреби односельчан, які служать у ЗСУ, співпрацюють із волонтерами.


Ярослав Цимбалістий розповідає, що тільки на концерті з нагоди Дня матері у Студінці 7 травня зібрали 6700 гривень, які передали на потреби Захисників-одночельчан.


Талановиті учасники гурту «Талісман» запрошують усіх охочих відвідати концерт у Калуші, і закликають у жодному разі не бути байдужими до допомоги війську.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 265
banner