У Калуші відбулась старостинська нарада

Суспільство

У Калуші  на завершення тижня провели старостинську нараду .


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


Основною темою наради було обговорення потреб кожного старостинського округу з благоустрою, адже вже пора для проведення активних робіт з косіння трави у громадських місцях, щебеніння та ремонту доріг, видалення аварійних дерев тощо.


Сьогодні дорожні роботи вже КП «Калушавтодор» розпочали в с.Мостище. Далі працюватимуть за графіком, що узгоджується.
Торкалися теми боротьби з борщівником Сосновського. Комунальні служби вже з наступного приступають до його видалення з території старостинських округів.


Обговорили локальні проблеми. Наприклад, у с.Кропивник внаслідок тривалої дощової погоди на території округу в районі хвостосховища № 1 на тунелі утворилась воронка, через який який протікає річка. Це складна проблема, оскільки вже тривалий час ми не можемо встановити реального балансоутримувача цієї гідроспоруди. Тому невідкладно будемо звертатися у державні інстанції та ВАТ «Оріана» з вимогою вжиття заходів для вирішення цієї проблеми.


Ще домовились зі старостами та представниками добровольчого формування тероборони, яке діє у нашій громаді, з наступного тижня у старостинських округах провести низку зустрічей з мешканцями для роз’яснення цілей та завдань ДФТГ.


Переглядів: 424
banner