У Калуші відбулася церемонія таїнства поставлення в священнослужителі трьох достойників

Суспільство

Символічні дати в історії людства завжди згуртовували людей. 110 річниця храму стала для Калуської громади ще одним приводом об’єднатися. Особливо й те, що відзначаємо такий знаменний ювілей поруч із храмовим святом у громаді – Собором Архистратига Михаїла.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


В осяянні таких світлих подій по-особливому лунала Архиєрейська Божественна літургія. Торкалася душі, дарувала віру, укріплювала надію на бажану Перемогу України. Очолював це священне дійство Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Владика Володимир Війтишин.


Під час літургії відбулася церемонія таїнства поставлення в священнослужителі трьох достойників.


У такій урочистій атмосфері із неабиякою приємністю привітали настоятеля храму о. Михайла Бігуна з іменинством та з 50-літтям його служіння Богові у священичому сані, 30 з них – в церкві Архистратига Михаїла, а також священнослужителів, прихожан парафії Собору із 110-літнім ювілеєм та храмовим святом. Щира подяка за духовний провід, вірне служіння Господу та невтомну працю всієї парафії.


Архиєпископ вручив почесні нагороди. Зокрема, о. Михайлові Бігуну – грамоту Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Святослава з нагоди 50-річчя священства.


Відрадно, що Владика відзначив за вагомий внесок для добра і розвитку парафії та щиру жертовність у парафіяльній спільноті й першого заступника Мирослава Тихого.


Це була світла, щира літургія, яка мала своє логічне завершення – спільне виконання молитви за Україну.

 

Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 399
banner