У Калуші відбулася зустріч з директором БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Суспільство

Сьогодні, 26 квітня, голова Калуської РДА Жанна Табанець провела зустріч із директором БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» о. Володимиром Чорнієм та його заступницею Наталією Козакевич.


Про це Голос-Інфо дізнається від Жанни Табанець


Спільно вони окреслили питання продовження співпраці та перспективу втілення в життя важливих проєктів та заходів фонду в громадах району.


Основною метою організації БФ «Карітас Івано-Франківськ» є забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш соціально незахищеного населення України, незалежно від національної приналежності та віросповідання.


Були узгоджені напрямки психологічної, юридичної, гуманітарної, медичної допомог, надання необхідних послуг із транспортування та забезпечення соціальним житлом ВПО та надання необхідної допомоги, особам, які постраждали від торгівлі людьми, гендерно зумовленого насильства та насильства, пов’язаного з війною.


Крім того, на зустрічі обговорили питання проведення інформаційних сесій, тренінгів, онлайн-курсів для найбільш вразливих категорій громадян із числа ВПО та місцевих мешканців.


“Люди – найбільша цінність для кожної держави. Тому сприятиму в реалізації усіх соціальних проєктів фонду, які будуть впроваджуватися у районі для наших громадян. Разом – до Перемоги!”, — йдеться у дописі. 


Переглядів: 353
banner