У Калуші відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Суспільство

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради. На порядок денний було винесено 11 питань.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Основне:

Затвердили мережу і контингент закладів освіти міста. Цього року у ЗСО навчатимуться 8856 учнів. Кількість учнів і дошкільнят у громаді зменшилася порівняно із минулим роком. Доручено посилити роботу із залучення дітей ВПО до шкіл.


Цьогоріч безоплатне харчування у закладах освіти отримуватимуть 3245 учнів ЗСО, а це – приблизно 37% від загальної кількості.


У нашій громаді й надалі безоплатно гарячі сніданки будуть отримувати учні 1-2 класів (1495 осіб).
– 65 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
– 130 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах;
– 10 дітей із особливими освітніми потребами;
– 396 дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
– 10 дітей, відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;
– 424 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

– 668 дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та із сімей, батьки яких мають статус учасника бойових дій.


Уперше цим рішенням передбачено і харчування для 47 учнів спеціалізованих спортивних класів Калуського ліцею № 6.


Доручено визначитися із наданням безоплатного харчування дітям учасників бойових дій, які не мають відповідних посвідчень чи наразі є такими, які пропали безвісти.


Трьом сім’ям загиблих захисників і одній сім’ї безвісти зниклого надали грошову допомогу на загальну суму 350 тисяч гривень.


Визначили переможців конкурсу із перевезення на кількох приміських маршрутах, зокрема, до сіл Кропивник, Мостище і Голинь.


Переглядів: 329
banner