У Калуші відзначили переможців 21-го шахового турніру пам’яті Героя України Олекси Гірника

Спорт, Суспільство

28-29 березня в Калуші тривав 21-й турнір із шахів пам’яті Героя України Олекси Гірника.

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.

За результатами дводенної боротьби сьогодні визначились переможці і призери в особисто-командних заліках.

Отож, в індивідуальній першості серед дівчат третє місце посіла учениця Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Софія Рибій, срібну нагороду виборола спортсменка з Долини Софія Кепещук, а її старша сестричка Анастасія стала переможницею турніру.

В особистих змаганнях серед юнаків бронзову медаль здобув Олександр Жураківський (Боднарівський ліцей), на другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Сергій Краюхін (Калуський ліцей №10), а перемогу в турнірі виборов Максим Гречаний (Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка).

У загальнокомандному заліку третє місце дісталося команді Долинського ліцею №7, друге – команді Калуський ліцей 10 . Переможцем турніру стала команда Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка

Переможців і призерів нагородили медалями, грамотами та грошовими преміями. Окрім цього, всі шахісти отримали по примірнику книги Михайла Іщенка “Спалився за Україну” – про подвиг Героя України Олекси Гірника.