У Калуші відзначили почесних громадян

Суспільство
З нагоди святкування 584-ї річниці з часу першої писемної згадки про Калуш у палаці культури «Мінерал» відбулися урочисті збори міської ради.


Звучали численні привітання, а міський голова Андрій Найда вручив відзнаки «За заслуги перед містом», інформують “Вікна”.

“Калуш — це місто, яке неможливо не любити, — зазначив очільник громади. — Особливо людям, які тут народилися. Я теж — корінний калушанин. Тут зустрів свою кохану дружину, тут народилися наші дітки. І для мене Калуш — це справжня батьківщина. Тому приємно вітати місто, яке стало для мене дуже рідним. Були і роки падіння, і шаленого зростання. Думаю, з реформою децентралізації все за рік-два нормалізується. Зроблю все, щоб місто продовжило шалено розвиватися. Хочу, щоб мешканці нашого міста були всім задоволені. Щоб любили наше місто і вкладали свй внесок в розвиток загального блага, щоб у нашому, такому маленькому, гарненькому куточку планети, завжди було багато місць для приємних спогадів і гарних зустрічей”.

Представники влади нагородили медиків, освітян, військових, керівників підприємств, заслужених тренерів та діячів культури.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я міста, організацію і надання медичної допомоги населенню в період пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 відзначили лікаря-кардіолога кардіологічного відділення КНП «Калуська ЦРЛ» Тетяну Возняк.

За активну громадську і благодійну діяльність, вагомий внесок у справу захисту життя і здоров’я мешканців Калуської громади в період пандемії коронавірусної хвороби  COVID-19 нагородили народного депутата України, засновника благодійного фонду «Покуття» Андрія Іванчука.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Калуша відзначили багаторічного керівника ТзОВ  «Навчально-курсовий комбінат» Ігоря Кавінського.

За багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Калуській територіальній громаді, на обласному та державному рівнях нагородили заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради Юрія Кірілова.

За вагомий особистий внесок у зміцнення промислового потенціалу регіону, активну громадську і благодійну діяльність в період пандемії коронавірусної  хвороби  COVID-19 нагородили генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Івана Підсадюка.

За багаторічну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток управлінських процесів системи освіти міста, області та держави нагороду отримала директор Калуського ліцею №10 Тетяна Федорів.

Троє калушан отримала нагороди «Почесний громадянин міста Калуша». Двоє з них — посмертно.

За видатні особисті заслуги у побудові громадянського суспільства, вагомий внесок у розвиток соціально-культурного життя міста Калуша удостоїлася нагороди Любов Липовська;

За мужність і самопожертву, виявлені в боях за територіальну цілісність та суверенітет України (посмертно) нагородили званням Сергія Барнича;

За значні заслуги перед Україною та громадою Калуша, вагомий внесок у розвиток та популяризацію літературного слова (посмертно) присвоїли звання Ігорю Гаврилюку.

“Мені найголовніше зараз і найприкріше те, що ми в Калуші дуже сваримося. Влада, яку ми вибрали, має Калушу показати приклад любові до міста, до України і поваги один до одного. Тому що як ми себе тут поводимо, народ бачить і бере приклад”, — акцентувала в своєму слові Любов Липовська.Переглядів: 218
banner