У Калуші визначили претендента на обласну премію в галузі культури

Суспільство

Сьогодні, 19 грудня, у Калуші відбулося засідання комісії з визначення претендентів на щорічну стипендію голови Івано-Франківської ОДА і голови обласної ради відомим діячам у галузі культури і мистецтв від Калуської міської територіальної громади


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


На засіданні головувала заступниця міського голови Надія Гуш.


Розглядали дві кандидатури:

  • діяча мистецтв Мирослава Казіцького ( від КЗ «ПК «Юність»)
  • краєзнавця Миколи Когута (від КЗ «Централізована бібліотечна система».

Члени комісії ознайомились із характеристиками кандидатів, провели обговорення і обрали кандидата шляхом голосування.


За підсумком голосування цьогорічним кандидатом на обласну премію від Калуської громади став Мирослав Казіцький.


Мирослав Володимирович Казіцький – багаторічний керівник народного цирку «Молодість», у палаці культури «Юність» працює із 1989 року. До того мав досвід роботи в Івано-Франківській, Черкаській, Закарпатській, Вінницькій філармоніях.


Першим номером артиста у Калуші був номер акробатів-ексцентриків, який викликав бурхливі оплески. За роки наполегливої праці здобув безліч нагород.


Учасники народного цирку «Молодість» під його керівництвом брали участь у Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, де ставали лауреатами, об’їздили з цікавими концертними програмами всю Україну.


Більшу частину вишуканих сценічних циркових костюмів та масок було виготовлено Мирославом Володимировичем власноруч. Мирослав Казіцький дав путівку у життя здібній молоді, завжди був зразковим сім’янином, всі три його сини пішли слідами батька.


У 2021 році у зв’язку зі станом здоров’я Мирослав Казіцький змушений був закінчити свою мистецьку діяльність. Народний цирк «Молодість» продовжує працювати під орудою його сина Дмитра.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 283
banner