У Калуші жінка нелегально торгувала ялинками

Суспільство

У Калуші рейдова група перевіряла ринки, а саме представники управління з питань надзвичайних ситуацій, управління економічного розвитку міста, Калуського відділу поліції та громадського формування калуська “Міська варта” шукали нелегальні ялинки.

В ході рейдових перевірок на ринках та прилеглих територіях виявлено реалізацію виробів з гілок ялини, новорічної атрибутики та живих ялинок, інформує Калуська міська рада.

“Членами рейдової групи перевірялась наявність у реалізаторів товарно-транспортної накладної та бирок зі штрих-кодом на кожній ялинці, які реалізовувались на прилеглих до ринків територіях.

26 грудняна території ринку за адресою: місто Калуш, вул. В. Стуса, поблизу ТЦ «Гостинний дім» виявлено продаж живих ялинок без штрих-кодів. На місце події було викликано поліцію. Виїздом ГРПП на місце події було виявлено, що жителька с. Підмихайля, Калуського району здійснювала торгівлю ялинкою із порушенням, без відповідних на це документів”, – йдеться в повідомленні.

На жінку складено адміністративний протокол за ст. 159 КУпАП.

Проводилась профілактично-роз’яснювальна робота про заборону реалізації новорічних ялинок без обов’язкового маркування пластиковими бирками зі штриховим кодом, наголошуючи на відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства.



Переглядів: 193
banner