У Калушу облаштують «Простір для матері і дитини”

Суспільство

Днями ми розповідали про започаткування нашої співпраці з Міжнародним Медичним Корпусом (International Medical Corps) та разом задекларували наміри про співпрацю у Калуському районі.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Zhannу Tabanets


Міжнародний Медичний Корпус International Medical Corps запропонував створити у Калуші «Простір для матері і дитини», де будуть надаватися для матерів і малюків безкоштовні послуги, які не лише будуть у нагоді молодим матусям, а й допоможуть зберегти здоров’я і їм самим, і їх діткам.


Сьогодні, зокрема, було визначено місце розміщення «Простору для матері і дитини» – у дитячій поліклініці (Калуш, вул. Будівельників, 3).


Загалом простір представлятиме собою велику офісну зону в форматі open space, а також ігрову частину, наповнену сучасними дидактичними та розвиваючими іграшками. Для всіх відвідувачів тут надаватимуться консультації психологів та соціальних працівників, групові заняття з різних напрямків, послуги в рамках програми грошової допомоги та набори для новонароджених. Також у просторі буде облаштовано зручний куточок матері та дитини, де можна буде змінити підгузок та погодувати маля.
Спільно працюємо на благо мешканців Калуського району.


Переглядів: 605
banner