У Калуській бібліотеці відбулася презентація книги Ольги Слоньовської

Суспільство
15 березня, в Калуші поетеса Ольга Слоньовська презентувла нову збірку поезії «Шипшинове вино».

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.

Ольга Слоновська – прозаїк, літературознавчиня, членкиня Національної спілки письменників України, професора кафедри української літератури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.


Модераторкою зустрічі була народна депутатка України Оксана Савчук.

Авторка ділилися думками, занурюючись в минуле, зазираючи в майбутнє через призму творчості українських літераторів та власних спогадів.
Ольга Володимирівна розповіла, що до неї в особисті повідомлення написав військовослужбовець, який боронить українські землі від російської навали. Він поділився, що там, на фронті, дуже бракує їм слів про родину, кохання, звичайне мирне життя – як сонце встає, як вітер віє, як равлик повзає по плющу:

«Тільки не пишіть про війну!» Книжка «Шипшинове вино» – складна: і про трагедії, які принесла війна, і про мирне життя. Син Ольги Володимирівни теж захищає Україну, і вона добре знає, як то чекати звістки від найріднішого…


Загалом, у творчому доробку поетеси – 70 книг, 25 посібників та підручників, монографії…


«Такі зустрічі дуже важливі, – поділився Андрій Найда. – Це як арттерапія – допомагає справитися з власними переживаннями, отримати позитивні емоції. А книжки Ольги Слоньовської повинні бути в кожній бібліотеці».

Оксана Савчук зазначила:

«24 години на добу Ольга Володимирівна розповідала б цікаві історії про всіх з іменами, з цитатами, віршами, історичними деталями. Це тому, що вона постійно працює над собою. Людина може писати, людина може творити. Людина ніби й не літає, а крила має…» Оксана Василівна побажала, щоб всі, хто був присутній на зустрічі «вийшли з неї із позитивними емоціями та крилами».Зараз поетеса працює над щоденниками Степана Пушика.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 222
banner