У Калуській ЦРЛ з діагнозом коронавірус померло 6 осіб

Суспільство

Від початку захворювання, у Калуській центральній районній лікарні з діагнозом COVID-19 померло 6 людей.  Наймолодшому було 39 років, найстаршому 83.


Про ситуацію в лікарні на своїй сторінці розповіла медичний директор зі стаціонарної допомоги КНП “Калуська ЦРЛ” Наталія Кінаш, пише Типовий Франківськ. 

“Минув рівно один місяць від того дня, коли в Калуську ЦРЛ був госпіталізований перший пацієнт, якому лабораторно було підтверджено коронавірусну хворобу. Сьогодні в списку госпіталізованих з підозрою на ускладнений COVID 19 вже 42 пацієнти. ”

Лабораторно діагноз підтвердили у  28 пацієнтів, ще 9 – очікують результатів аналізу.  В 5 хворих коронавірус не підтвердився.

Важку форму вірусно-бактеріальної пневмонії з лікуванням в реанімаційному відділенні мав 21 пацієнт: з них 13 покращився стан,  їх переведено в пульмонологічне відділення.

“Продовжуємо боротися за життя ще 2 важких пацієнтів, які знаходяться на ШВЛ. Одна з них – наша колега медик, рентген – лаборант Калуської районної лікарні. Продовжують лікуватись ще 15 пацієнтів в стані середньої важкості. Одна з пацієнток вже більше місяця бореться з недугою. Декого виписуємо на 12-14 день” ,- повідомила Наталія Кінаш.

Вже 21 пацієнта в задовільному стані виписали додому під спостереження сімейного лікаря.

Кінаш розповіла, що симптоми хвороби різноманітні, тому кожен пацієнт розглядається як потенційно хворий.

“Зустрілись з різноманітними проявами : від бурхливої стійкої температурної реакції з швидким проявами дихальної недостатності – до позитивного ПЛР у жінки, яку було скеровано на госпіталізацію з декомпенсацією цукрового діабету і повною відсутністю респіраторних проявів. І тільки ретельно зібраний анамнез (субфебрильна температура 2-3- дні тому) дозволив запідозрити Ковід, що підтвердив швидкий тест, а згодом ПЛР. Тепер перше, що робить працівник приймального відділення – це кожному міряє температуру, не дивлячись на діагноз в направленні сімейного чи швидкої. І кожного пацієнта розглядаємо, як потенційно ковідного. Краще перестрахуватись. “Переглядів: 186
banner