У Калуській громаді стартував проєкт “Успішна школа через ефективне самоврядування”

Суспільство
Проєкт має на меті допомогти закладам освіти у визначенні власного фокусу розвитку в напрямку учнівського самоврядування, налагодженні співпраці з представниками органів учнівського самоврядування, зміцненні дружніх стосунків всередині шкіл та налагодженні співпраці з іншими навчальними закладами для обміну досвідом.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду.


Креативні тренінги, сучасний підхід, менторинг, залучення молоді до прийняття рішень, захист прав та свобод школярів, реалізація інтересів учнів та підтримка їхніх здібностей – це все про проєкт “Успішна школа через ефективне самоврядування”.


Взяти участь у проєкті виявили бажання 16 команд загальноосвітніх навчальних закладів Калуської громади.


“Мав приємність сьогодні їх привітати. Щиро бажаю нашій учнівській молоді не боятися брати на себе відповідальність, ставати лідерами у своїй шкільній громаді, в учнівському самоврядуванні, відтак – обов’язково ставати справжніми лідерами і в подальшому, дорослому житті”,- Андрій Найда
Привітали присутніх і побажали їм плідного навчання також депутатка Калуської міської ради Оксана Савчук та начальниця управління освіти Ірина Люклян.


Першим у рамках даного проєкту став тренінг на тему «Що таке шкільне самоврядування?»
Тренери проєкту, представники МГО «Інститут суспільних ініціатив» докладно обговорили з присутніми проблематику, методику, принципи роботи, структуру та можливі моделі учнівського самоврядування.
«Програмою передбачено три тренінги, між якими будуть менторські зустрічі. Кожне самоврядування визначить свої сильні і слабкі сторони й надасть організаторам відповідні запити, над якими працюватимуть до закінчення навчального року. Проєкт триватиме до серпня 2024 року» – повідомила тренерка Людмила Сакович.
Проєкт “Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування” реалізовується в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.


Переглядів: 351
banner