У Калуському районі продовжується набір до штурмових бригад «Гвардії наступу»

Події, Суспільство

Рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію в Західній філії ТОВ «Секьюрайті» у Долинській територіальній громаді. У заході взяли участь представники Калуської райдержадміністрації, Долинської міської ради, Національної поліції та Національної гвардії.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську районну державну адміністрацію


Під час зустрічі зазначалося, що на початку лютого Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування добровольчих бригад “Гвардії наступу”.


Кампанія спрямована винятково на тих мотивованих людей, які готові добровільно записатися до тієї чи іншої бригади. Це суто добровільний набір.


Добровольці, які подають анкети на вступ до “Гвардії наступу” мають самі обрати бригаду, у якій хочуть служити. Таких бригад вісім, їх створюють на базі частин, що вже мають бойовий досвід. До складу цих формувань входять військові, які брали участь в бойових діях. Ці підрозділи націлені, зокрема, на звільнення окупованих територій.


Які є бригади та напрямки
Від Національної гвардії України набирають добровольців у шість бригад:
– Бригада “Азов”;
– 1-ша президентська бригада оперативного призначення “Буревій”. Особовий склад цього підрозділу з 24 лютого обороняє Київ та воює на сході країни;
– 3-тя бригада оперативного призначення “Спартан”. Разом з підрозділами ЗСУ вони продовжують боронити Харків та область, частину Луганської та Донецької областей;
– 4-та бригада оперативного призначення “Рубіж”. У складі бригади є військові, які прийняли бій з російськими десантниками в Гостомелі на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну;
– 14-та бригада оперативного призначення “Червона калина”. Вона братиме участь у наступальних операціях на Сході;
– 15 бригада оперативного призначення “Кар-Даг”. Братиме участь у звільненні Півдня — півострова Крим та Херсонщини.

Також від Державної прикордонної служби формують 15-ий мобільний прикордонний загін Держприкордонслужби України “Сталевий кордон”, а від Нацполіції об’єднану штурмову бригаду “Лють”.


Як вступити
Перший етап — подання заяви. Зробити це можна у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18. ЦНАПи працюють щодня з 9:00 до 17:00 год. Також, можна подати онлайн заяву на сайті “Гвардії наступу”. Крім того, бажаючі також можуть подати анкету у місцях дислокації підрозділів.

Другий етап — кандидату потрібно пройти військово-лікарську комісію в медичних підрозділах системи МВС, скласти психологічне тестування та певні фізичні нормативи, а після цього пройти відповідне навчання.


До лав Гвардії візьмуть тих, хто найбільш вмотивований та успішно пройде усі випробування. Далі новобранці пройдуть інтенсивне навчання і психологічну підготовку. Період підготовки кандидатів триватиме 2-4 місяці.


Як відбуватиметься навчання

Перший етап підготовки — це індивідуальне навчання: вогнева, домедична і тактична підготовка.


Другий етап — навчання за фахом і спеціальність.


Третій етап — це підготовка у складі відділень, взводів і рот.


Добровольці отримають амуніцію, сучасну техніку та зброю. Приєднуйся до «Гвардії наступу»! Час повертати своє.
+3
All reactions:

6Переглядів: 594
banner