У Калуському суді постановили вирок про обвинувачення чоловіка, який придбав таблетки з наркотичним вмістом

Суспільство

28 березня у Калуському суді постановили вирок, яким затвердили угоду про визнання винуватості укладену між прокурором Калуської окружної прокуратури та обвинуваченим.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області


Сторони погодили, що обвинувачений вину визнає повністю, та згідний на покарання у виді штрафу у розмірі 17000,00 гривень.
Таке покарання обумовлене тим, що на початку 2021 року (точний час та дату досудовим розслідуванням не встановлено) обвинувачений придбав 103 таблетки у блістерах SUBUTEX із вмістом наркотичного засобу, обіг якого обмежено – бупренорфіну та пакет із вмістом особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – канабісу.


Частину наркотичних засобів чоловік зберігав за місцем свого проживання, а іншу частину у гаражному приміщенні. Під час проведення обшуків працівниками поліції наркотики були виявлені та вилучені і направлені на експертизу.


Згідно з висновком експерта таблетки містять у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено, – бупренорфін, загальною масою 0,2385 грама, а пакет сірого кольору із вмістом речовини рослинного походження зеленого кольору, є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено, – канабісом, маса якого (в перерахунку на висушену речовину) становить 40,236 грама.


У процесі розгляду справи, суд прийшов до висновків, що така угода про визнання винуватості відповідає вимогам кримінально-процесуального законодавства та є добровільною. Обставин, які б перешкоджали затвердженню угоди, суд не встановив.


Переглядів: 413
banner