У Карпатах знайшли тіло туриста, який загубився ще у лютому

Надзвичайні ситуації, Суспільство

Як раніше повідомляло Голос-Інфо: кияни допомагають  рятувальникам шукати зниклого туриста.


Вони допомагали рятувальникам розшукати 40-річного туриста, який загубився в горах ще 13-го лютого. Організовували пошуки декілька разів, однак вони не дали результатів.

Учора, 27 квітня, на сторінці  ДСНС у Закарпатській області повідомили, що гірські рятувальники знайшли тіло туриста.

“На жаль, дива, на яке усі так сподівались, не сталося… 27 квітня о 16:00 гірські рятувальники знайшли тіло туриста-киянина, що заблукав в районі гори Гемба ще 13 лютого. Тоді 40-річний чоловік разом із товаришем разом вийшли в гори, аби покататись на лижах, але в умовах поганої видимості друзі заблукали. Намагаючись знайти дорогу, вони загубили впітьмі один одного… Наступного дня пообіді рятувальники знайшли першого туриста. Пошукові роботи другого тривали 21 день, аж до 5 березня. Згодом, коли зійшов сніг, рятувальники відновили пошуки і сьогодні загиблого було знайдено в ущелині біля потічка у підніжжя гори Жид-Магура”, – йдеться у повідомленні.

Після проведення правоохоронцями першочергових слідчих дій тіло чоловіка буде транспортовано до села Березники. До пошуків 27 квітня залучались 10 рятувальників та 2 одиниці техніки від гірських пошуково-рятувальних відділень міст Ужгорода та Мукачева
На зображенні може бути: 3 людини та природа
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та просто неба
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та природа


Переглядів: 179
banner