У Клузові негода охопила значну частину села (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство

Цієї ночі негода накоїла великих втрат для мешканців Прикарпаття. Зокрема, підтоплено майже п’ять тисяч житлових будинків на території 15 адміністративних районів.


Не оминули паводки й Тисменицький район, а саме село Клузів.

Ще вночі селяни встановили так званих “чергових”, які у спільному чаті села інформували про стан негоди.

Як стало відомо редакції “Голос-Інфо”, паводки вже охопили частину села та люди розпочали рятувати своє господарство.

У чаті селяни коментують ситуацію:

Читаю і дивуюся. Єдине, що можна зараз зробити – допомогти один одному. У всіх біда однакова. Перенести меблі, підняти на поверх вище техніку, підтримати добрим словом. Стосунки з’ясовувати будете пізніше.

 

Ви знаєте, МНС нічого не зробить зараз, вони зможуть допомогти тоді, коли вода почне спадати. У всіх нерви здають. Без паніки! Все що мало статися, вже сталося…

 

А як на мене влада працює адекватно ситуації, намагаючись вирішувати проблему в комплексі. І це не тільки про Клузівську владу, а й про боту держапарату в цілому зараз. Потакати примхам окремих громадян, які ведуть себе як трьохлітня дівчинка – от це точно не вихід.

 

Люди, зараз не час і місце, щоб виясняти хто, як і навіщо….Краще згуртуймося, допомагатимемо і в таких от ситуаціях просто змовчимо. Людям і так нелегко…Надіємось на Бога і його ласку….Нехай це найстрашніше, що сталось….Вище носа, Клузівчани. Якщо є здоров’я, то решта- байка….