У Коломийській громаді розпочався другий етап перейменування вулиць

Суспільство

Сьогодні Богдан Станіславський підписав розпорядження про початок громадського обговорення щодо перейменування та найменування об’єктів топоніміки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдана Станіславського.


На цьому етапі планується завершити роботу, розпочату того року, щодо деколонізації та дерусифікації назв вулиць, площ, провулків та інших топонімічних назв, а також – змінять нейтральні та беззмістовні назви на ті, що мають вагу для громади та України. Громадське обговорення триватиме два місяці.


З 8 листопада до 8 грудня 2023 року приймають пропозиції та зауваження стосовно перейменування та найменування об’єктів топоніміки. Це можна зробити наступними способами:
– заповнити форму за посиланням:
– у письмовій чи усній формі звернутися до управління містобудування міської ради за адресою просп. Михайла Грушевського, 1, каб. 34, м. Коломия, телефон (03433) 2-48-61;
– надіслати електронного листа на адресу: uprarchitektyru@gmail.com


З 8 грудня по 22 грудня 2023 року триватиме зведення отриманих пропозицій (зауважень) та їх обговорення. Далі затвердження пропозицій громадськістю здійснюватиметься на громадських слуханнях 8 січня 2024 року о 14:00 годині у Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка (вулиця Симона Петлюри, 11, м. Коломия) .


Переглядів: 258
banner