У Коломийській громаді встановлюють пандуси для мешканців з інвалідністю

Суспільство

Програма «Безбар’єрна Коломия» зокрема передбачає встановлення зручних та безпечних з’їздів на пішохідних переходах для людей з інвалідністю.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Богдана Станіславського.


Управління комунального господарства планує цьогоріч робити не тільки нові з’їзди, а й перевірити наявні на відповідність нормам. Також хочуть встановити напрямні огородження між дорогами та тротуарами, а на переходах – тактильну бруківку для комфорту та безпеки людей з вадами зору. Також планують обладнати світлофори засобами мовного супроводу.


І одне з найголовніших – це встановлення пандусів. У 2022-му було два такі хороші приклади. Сперу встановили пандус до будинку жительки села Саджавка. Згодом для хлопця з інвалідністю встановили пандус до квартири. Як зазначає міський голова Коломиї, хлопець живе разом з мамою на першому поверсі, там була технічна можливість зробити пандус у під’їзді. І тепер він може без перешкод дістатись до домівки.

Також пандуси, які відповідають нормам, вже є у амбулаторії практики-сімейної медицини Коломиї на вул. Січових Стрільців, в амбулаторії села Товмачик.Переглядів: 413
banner