У Коломиї на бульварі Лесі Українки невдовзі відкриється новий простір для дітей

Суспільство

Вже невдовзі відкриється новий простір для дітей на бульварі Лесі Українки. Тут є все необхідне, щоб весело та корисно проводити час: ноутбуки для навчання та самоосвіти, настільні ігри та місця відпочинку для найменших відвідувачів.


Про це Голос-Інфо дізнається від Богдана Станіславського


Простір облаштовано на другому поверсі бібліотеки-філії для дорослих. Донедавна ці приміщення перебували в занедбаному стані.


Сотні старих книжок своєю вагою тиснули на перекриття між поверхами, і воно просідало, руйнуючи будівлю. Як наслідок, це чудове приміщення в центрі Коломиї не виконувало своєї функції – бути одним з центрів дозвілля і самоосвіти коломиян.

“Спільними зусиллями зроблено гарну справу. Міська рада надала приміщення, небайдужі активісти забезпечили роботу та наповнення. За таку ініціативу вдячний команді “Вулика Змістів” та команді управління культури та туризму, громадській організації “СТАН” та іноземним доброчинцям: чеській організації “Людина в біді” та Міністерству закордонних справ Канади. Тепер у Коломиї діти матимуть ще одне гарне місце для дозвілля”, — йдеться у дописі. 


Переглядів: 461
banner