фото з мережі інтернет

У Коломиї оголосили конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу перспективного розвитку та капітального будівництва

Суспільство

Oголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Дзеркало Медіа.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановити кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

на посаду спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, за напрямком професійного спрямування будівництво або економіка. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, вільне володіння державною мовою.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій  формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України “Про запобігання корупції” шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.
Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.
Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.

Документи приймаються до 06.04.2020р.Переглядів: 187
banner