У Коломиї подбали про лебедя, який живе поблизу міського озера

Суспільство

У Фейсбуці декілька днів поширюють інформацію про те, що треба врятувати хворого лебедя, який плаває у річечці біля міського озера. Працівники Центру туризму та дозвілля разом з коломийськими рятувальниками відвідали те місце, щоб допомогти лебедю, якщо він цього потребує.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийська міська рада


Але виявилося, що лебідь не хворий, їсть крупи, плаває. Просто вибрав собі для життя це місце біля озера. Працівник рятувальної станції на озері розповів, що птах живе тут не перший рік. Минулого року він особисто спробував допомогти лебедю. Тоді рятувальники переганяли його в озеро. Але той повертався на своє звичне місце — у річечку поруч.


Про стан лебедям додатково консультувалися з ветлікарем та Центром реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку. Фахівці вважають, що лебедю в такому випадку краще залишатися у знайомому місці. Він живе у своєму природному середовищі та має харчі (різні крупи), ознак переломів чи інших пошкоджень – нема.


Крім того, Центр туризму та дозвілля міської ради облаштує на річечці трап, щоб лебідь міг, якщо захоче, легше потрапити в озеро.


Також важлива інформація для людей, які хочуть допомогти птаху – хлібом його годувати не можна. Як пояснюють в Українському товаристві охорони птахів, хліб — це шкідлива нездорова їжа для диких водоплавних птахів, яка може призводити до серйозних проблем зі здоров’ям.Переглядів: 385
banner