У Коломиї презентували видання творів Василя Стефаника

Суспільство

Презентація видання творів Василя Стефаника відбулася в музеї історії міста Коломиї. Захід пройшов у рамках обласного святкування 150-річчя з дня народження талановитого краянина.


Презентувала видання творів Василя Стефаника лауреатка культурно-мистецької премії імені Марка Черемшини, дослідниця творчості Василя Стефаника Іванна Юрчук. Науковиця вважає, що попри значну кількість книг  краянина,  саме це видання  є унікальним.

“Найперша унікальність видання полягає в тому, що передмова написана товаришем Василя Стефаника Юрієм Орачевським. Передмова до книжки написана ще в 1932 році, але з певних міркувань та передмова не була надрукована. Ми зібрали повний комплект творів Василя Стефаника. Всі новели, звірені з прижиттєвими збірками письменника. Наступне те, що є незавершені твори письменника”, – відзначила Юрчук.

Тираж видання понад тисяча примірників. Книгу можна буде дістати у всіх бібліотеках міста над Прутом. Також автори подбали, аби всі охочі могли її придбати для власних бібліотек.

Детальніше у сюжеті ТРК “РАІ”:
Переглядів: 227
banner