У Коломиї провели семінар, присвячений ментальному здоров’ю

Суспільство

У Коломийському університеті «КРОК» відбувся науково-практичний семінар, присвячений питанням ментального здоров’я. Захід об’єднав теоретичну частину, доповіді фахівців та практичні рекомендації.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Коломийську районну державну адміністрацію


Заступник голови Коломийської РДА Ганна Кравчук ознайомила учасників із Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?» (ініціатива Першої леді). Вона презентувала нормативні акти та маршрутну карту послуг з ментального здоров’я Коломийської громади, наголосивши на необхідності впровадження таких маршрутів у кожній громаді.


Окремо було відзначено ефективну роботу місцевих центрів ментального здоров’я, де діють мультидисциплінарні групи фахової допомоги.


Учасники заслухали доповіді від провідних фахівців:

  • Владислав Візнюк розповів про гостру стресову реакцію та надання першої психологічної допомоги.
  • Віра Бурка розкрила тему посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
  • Іванна Венгриновська висвітлила особливості психологічної допомоги при травмованому горюванні в умовах війни.

У заключній частині семінару представники «Карітасу Коломиї» — психолог Людмила Каменюка та соціальний працівник Ірина Зеленська — поділилися досвідом підвищення життєстійкості та провели практичні вправи для психологічної підтримки. До роботи долучилися й студенти та викладачі кафедри психології, представивши власні наукові дослідження.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 459