У Коломиї розпочався ремонт міжбудинкових проїздів (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство

У Коломиї на вул. Лисенка розпочався ремонт міжбудинкових проїздів. Роботи проводитимуть біля будинків №№6, 10, 12, 16.


Про необхідність ремонту міжбудинкових проїздів мешканці Лисенка говорили вже роками, пише Голос-Інфо з посиланням на Дзеркало Медіа.

Вони неодноразово зверталися з цією проблемою до депутата Ігоря Ільчишина, який був обраний на цьому окрузі, а від нього, в свою чергу, регулярно надходили звернення до міської ради.

Голова ОСББ на Лисенка, 10-12 Ірина Данькевич каже, що будинкам – по 40-50 років, дорогу тут не робили давно. Майже два роки тому тут завершили ремонт каналізації. Втілити плани було неможливо, не розривши дорогу. Потрібен був час, щоб земля “просіла”.

Зараз уже можна класти асфальт. Хід робіт щодня моніторить міський голова Ігор Слюзар разом зі своїм

заступником з комунальних питань Богданом Федоруком.

За словами Ірини Данькевич, чищення потребують ще каналізація та водовідведення. Це голова ОСББ обговорила з Богданом Федоруком.

Також в мікрорайоні Лисенка відремонтували заїзд до ліцею №2. Дорога була у вкрай поганому стані і роками потребувала ремонту, адже постійно після дощу там стояло болото.

Ігор Слюзар повідомив, що до кінця року всі заплановані ремонти міжквартальних проїздів будуть втілені. А до кінця 2021 року планують відремонтувати всі міжквартальні проїзди Коломиї.Переглядів: 259
banner