У Коломиї відбулась зустріч з рідними загиблих воїнів

Суспільство

Очільник Коломиї, Богдан Станіславській зустрівся з рідними загиблих воїнів.


Пише Голос-Інфо з посиланням Богдана Станіславського


На черговій зустрічі обговорили актуальні теми, які їх турбують, соціальну підтримку, встановлення пам’ятників на могилах та пам’ятних дощок. Також сім’ям роздали набори до Великодня від міської ради та підприємців.

Маємо декілька змін у соціальній сфері для рідних полеглих захисників. З 1 квітня для непрацездатних батьків виплачується 2600 гривень підтримки. А ще збільшили суму допомоги на встановлення пам’ятника до 100 тисяч гривень. Нагадаю, що міська рада також відшкодовує 50% суми на комунальні платежі родинам загиблих. Щомісяця виплачується допомога на дітей у розмірі 3000 гривень. До першого вересня надається підтримка на придбання канцтоварів, форменого одягу до школи, спортивного одягу та взуття. Зараз триває прийом документів, щоб діти полеглих військових могли безплатно оздоровитись та відпочити в літньому таборі. Також, за підсумками зустрічі дав завдання опрацювати питання щодо можливості реабілітації рідних загиблих у медичних закладах громади.
Говорили й про майбутнє площі Героїв. З рідними маємо спільну думку – вона має стати гідним місцем для вшанування пам’яті. Над цим і будемо працювати.
Презентували сім’ям два варіанти пам’ятних дощок. На жаль, одностайності не було, тому це питання поки вирішили відкласти і доопрацювати.
Загалом говорили довго та багато про що. У кожного свій біль, свої думки та потреби. Як би не було ми готові вислухати та допомогти”,- зазначив на своїй сторінці у фейсбук Богдан Станвславський


Переглядів: 426
banner