У Коломиї вшанували пам’ять Мирона Забарила та Володимира Островського

Без категорії

Вчора, коломийська громада разом з близькими та громадськістю молилися за наших полеглих захисників — Мирона Забарила та Володимира Островського. Вони загинули рівно рік тому, боронячи Україну.


Про це Голос-Інфо дізнається від Богдана Станіславського


Мирон Забарило народився 22 серпня 1961 року в Тернопільській області. Проживав у Коломиї. Був активним учасником Революції Гідності, після Майдану відправився захищати кордони України на сході. З початком повномасштабного вторгнення знову став на захист рідної держави. Загинув під час виконання бойового завдання між населеними пунктами Гута-Межигірська та Мощун Київської області.


Володимир Островський народився 12 грудня 1980 року в Коломиї. Був учасником Революції Гідності, а після брав участь в АТО. Захищав кордони України у Слов’янську, Дебальцевому, Станиці Луганській. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого добровольцем разом із побратимами пішов на війну. Загинув під час виконання бойового завдання між населеними пунктами Гута-Межигірська та Мощун Київської області.


Мирон та Володимир були побратимами. Обидва несли службу в батальйоні імені Героя України генерала Сергія Кульчицького НГУ. За Україну воїни стояли міцно, не вагаючись. Були відважними патріотами, сильними та з незламним духом.
Переглядів: 255
banner