У Краківці затримали чоловіка, якого розшукували за умисне тяжке тілесне ушкодження
На Львівщині прикордонники затримали чоловіка, якого з початку 2026 року розшукували за нанесення умисно тяжкого тілесного ушкодження.
Пише Голос-Інфо, посилаючись на Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Під час перевірки документів у пункті пропуску Краківець військовослужбовці 7 прикордонного Карпатського загону виявили, що 28-річний житель Полтавської області перебуває в розшуку. Інформація про нього спрацювала в одній із наявних баз даних під час здійснення прикордонного контролю.
У ході перевірки з’ясувалося, що щодо чоловіка є чинна ухвала про дозвіл на затримання з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Прикордонники поінформували ініціатора розшуку та передали затриманого співробітникам поліції для подальших правових дій.
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 132


