фото ілюстративне

У Крихівцях та частині Франківська можуть бути проблеми з електропостачанням до кінця жовтня

Суспільство

Протягом останнього періоду енергетиками зафіксовано збільшення кількості знеструмлень мешканців Крихівців через аварії на старих кабельних лініях та мікрорайону «Калинова слобода» в Івано-Франківську, що живиться з селом від однієї підстанції.

За інформацією енергетиків, кабельні лінії, що забезпечують електропостачанням мешканців Крихівців і «Калинової слободи» та передані в обслуговування обленерго в 90-х роках після розпаду колгоспів, у своїй більшості проходять по приватних територіях і доступ до них обмежений, пише Фіртка.

Ці обставини ускладнюють відновлення пошкоджень підземних ліній електропередач.

Щоб попередити подальші аварії на лініях, енергетики проводять позачергові ремонтні роботи та роботи з перемикання мешканців на іншу, більш надійну лінію.

Окрім того, до кінця жовтня енергетики планують виконати позапланову заміну кабельних ліній на цій території, а також позачергово провести огляд повітряних ліній 0,4 кВ. Ці заходи знизять ризик аварійних знеструмлень та покращать надійність електропостачання мешканцям мікрорайону та села. 

У зв’язку з цим, енергетики просять вибачення за тимчасові незручності, пов’язані з ремонтними роботами, під час яких можливі короткочасні вимкнення електричної енергії.