У Кутах вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

Суспільство

У Кутах вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні


Пише Голос-Інфо з посиланням на Кутську селищну раду


Щорічно у листопаді в Україні проходять жалобні заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу. Останньої суботи листопада ми згадуємо тих, хто став жертвою тодішнього режиму і прийняв мученицьку смерть. Голодомор став національною трагедією і окремою трагічною сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою.


Сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, у Кутах біля пам’ятника ПАТРІОТАМ УКРАЇНИ – жертвам комуністичного й нацистського режимів відбувся поминальний захід, де згадали тих, хто невинно загинув у 1932-1933 роки під час Голодомору-геноциду, а також під час інших штучно організованих радянським тоталітарним режимом голодів.


Панахиду за жертвами голодоморів українського народу провів отець Михайло Будзан.


Пам’ять жертв голодоморів вшанували секретар Кутської селищної ради Сергій КОЛОТИЛО, представники місцевої влади, працівники установ, школярі та небайдужі жителі громади.


На завершення хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять мільйонів закатованих голодом українців та спільно виконали «Ой, у лузі червона калина».


Пам’ятаймо усіх жертв Голодоморів – тих, хто загинув, хто терпів, хто постраждав. І нехай подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову!


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 315
banner