У Лисецькій громаді дійством розколяди завершили різдвяні свята

Суспільство

У неділю, 7 січня, коли наша Церква відзначає празник Собору Івана Предтечі, мешканці села Стебник, Лисецької територіальної громади, у церквах Різдва Пречистої Діви Марії УГКЦ та Різдва Пресвятої Діви Марії ПЦУ колядками та віншуваннями прославили Різдво Христове.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.


Кошти зібрані за коляду парафіяни спрямують на потреби Захисників.


У храмах для вірних та гостей учасниці вокального жіночого колективу «Стебничанка» під орудою Романа Мантуляка заколядували «Ясна зоря всьому світу засвітила», «До шопи», «Пречиста Діва сина родила», «Ой із-за гори, із-за долини», «Бог ся рождає».


Щирою колядою «У Вифлеємі радість стала» привітали всіх із народженням Божого Сина Софія Середюк та Богдан Безручко. Віншувала для присутніх староста села Стебник Ірина Портецька.

«У цей складний для нашої країни час, коли підступний ворог намагається позбавити національної самоідентичності, стебничани продемонстрували, що українці не лише свято бережуть та цінують те, що дісталося нам у спадок від наших предків, а й примножуючи християнські традиції та народні звичаї, підтримують наших Захисників», — йдеться у дописі.

Завдяки щедрості жителів села, парафіян та жертводавців місцевих храмів, вихідців Стебника, які перебувають за кордоном, вдалося зібрати 88 000 гривень, 150 євро та 150 доларів США, які спрямують на допомогу Збройним силам України.Переглядів: 367
banner