У Лисецькому ліцеї відбулися змагання з футзалу у межах проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

Події, Суспільство

На урочистому відкритті змагань у Лисці їх учасники вшанували світлу пам’ять усіх, хто віддав своє життя, захищаючи та боронячи територіальну цілісність України через повномасштабне вторгнення російських військ на нашу територію! Пам’ятаємо! Не пробачимо! Переможемо!

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.

Юні футболісти з трьох освітніх закладів громади 2012-2013 років народження змагалися за коловою системою. Команда Старолисецького ліцею перемогла гімназистів із Стебника – 7:0, а потім у напруженій боротьбі виграла в ліцеїстів із Лисця – 2:1. І таким чином стала чемпіоном турніру. В матчі за друге місце футболісти Лисецького ліцею були сильнішими за суперників із Стебника – 3:1.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Світлана Шарабуряк вручила переможцям і призерам нагороди. Невдовзі футбольна команда Старолисецького ліцею представлятиме громаду в наступному, районному, етапі проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Побажаймо їй успіху!