У медійному центрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг

Суспільство

У медійному центрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг щодо роботи національної освітньої платформи актуальних знань та навичок Дія.Освіта


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Фіняк розповів про національну освітню платформу актуальних знань та навичок Дія.Освіта.


«Навчання протягом всього життя» – цей принцип вже є ключовим для більшості розвинених країн. Сучасний світ змінюється надто швидко, аби вивченого в школі чи університеті вистачило надовго. Саме тому Дія.Освіта надає українцям і українкам усі можливості встигати за змінами й ставати успішними, отримуючи нові навички та нові професії.


Що таке Дія.Освіта для користувача? Це освітні серіали, що дозволять познайомитися з новими кар‘єрними можливостями та зробити перший крок до нової професії або зміни роботи. Будь-хто може вивчати саме ті теми, які цікавлять найбільше. А для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії — на основі відповідей користувача йому будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних для вас вакансій.


Наша кінцева мета — навчити людей цифровій грамотності та розв’язати проблему з високим рівнем безробіття. На додаток до теоретичної частини можна проходити симулятори з реальними задачами, з якими стикаються працівники у різних сферах. Після успішного завершення навчання кожен отримує сертифікат, який можна додавати у резюме.


Запрошую всіх громадян області реєструватися на платформі Дія.Освіта та відкривати для себе нові знання та навички.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 364
banner