У медійному центрі ОВА відбувся брифінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Суспільство
Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній адміністрації Микола Макар розповів про те, що щороку, 3 грудня, світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю з метою привернення уваги до необхідності захисту й забезпечення повного й рівного здійснення всіма людьми з інвалідністю всіх прав людини й основоположних свобод.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Микола Макар відзначив, що процес реабілітації у нашій області відбувається на високому рівні. Працевлаштування людей з інвалідністю цього року стало вигідне для підприємців. ЦНАП та Дія.Центри відкриваються безбар’єрними та надають доступні послуги для всіх. Прихистки для ВПО за рахунок коштів міжнародних фондів стали доступними для переселенців з інвалідністю. “Перший контакт” в лікарнях для людей та воїнів з ураженням спинного мозку добре налагоджений. Відповідно до обласної комплексної програми соціального захисту населення члени ГО “СЛІД» забезпечені засобами особистої гігієни. Також люди отримують продуктові набори від благодійних міжнародних організацій.


Цими вихідними, за інформацією Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, втретє в коледжі фізичного виховання відбудуться змагання Кубка західної ліги з гри боча, куди прибудуть спортсмени на кріслах колісних з всієї України. Це події цього року в умовах війни.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 265
banner