У медзакладах Калуша продовжили опалювальний сезон

Суспільство

У медзакладах Калуша опалювальний сезон продовжили до 23 квітня. 


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Вікна.

За новим розпорядженням суб’єктам господарювання ТОВ «Калуштеплоенерго»  та ТОВ «Теплоінвестсервіс» доручили припинити подачу теплоносія в стаціонарні медичні заклади – Калуську ЦРЛ і Калуську міську лікарню з 23 квітня 2021 року. Таким чином, опалювальний сезон в лікарнях продовжено ще на 11 днів. У преамбулі розпорядження міського голови йдеться, що 13 квітня медичні заклади подали відповідні листи владі міста.

З 13 квітня в Калуші суттєво похолодало і до суботи, 17 квітня включно, за даними sinoptik.ua, нічна температура становитиме 0-2 градуси за Цельсієм, денна — плюс 5-9 градусів за Цельсієм.

Про продовження опалювального сезону в лікарнях йшлося 14 квітня під час оперативної наради у міськвиконкомі. Однак про температурний режим в закладах освіти — школах і дитячих садочках — мови не було, хоча досі це питання нерідко обговорювали під час ранкових нарад.

Як повідомила у коментарі «Вікнам» начальниця міського управління освіти Ірина Люклян, зараз заклади освіти не опалюються і тут досить холодно. У дитячих садочках для підтримання прийнятної температури включають електрообігрівачі. Станом на ранок 14 квітня, за словами Ірини Люклян, офіційних скарг з боку батьків щодо температури у закладах освіти не надходило.

Між тим, наприклад, в Івано-Франківську опалювальний сезон триває. Так, 13 квітня ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» оприлюднило повідомлення про те, що опалювальний сезон в обласному центрі може бути продовжено:

«Згідно температурних показників на сьогодні, 13 квітня,  вже третій день поспіль середньодобова температура становить +8 градусів тепла, що дає підстави для завершення опалювального сезону, та й 15 квітня, дата офіційного завершення подачі тепла, наближена. Проте, згідно прогнозу метеорологів, які обіцяють цього тижня істотне зниження температурних показників і погіршення погодних умов з випаданням дощу та мокрого снігу, а також, враховуючи те, що учні закладів освіти після карантину продовжили навчання, є пропозиція продовжити опалювальний сезон до суботи, 17 квітня чи понеділка, 19 квітня, залежно від температурних показників навколишнього середовища. Відповідне Розпорядження буде підготовлене».Переглядів: 196
banner