У мережі з’явилося відео смерчу на Прикарпатті

Суспільство

Відомий франківський фотограф Павло Пивовар на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував дивовижне відео смерчу.


Чоловік відпочивав у компанії друзів в наметах, коли їх застала негода у гірському регіоні Прикарпаття. Смерч супроводжував потужний вітер та град розміром в перепелині яйця, пише Голос-Інфо з посиланням на WestNews.

“Зробивши кілька кадрів смерчу, я побіг далі до скель. Аж тут щось біле та кругле впало на мене з неба. Придивившись, я зрозумів – це град розміром з перепилине яйце. Цей момент додав мені ще більшого прискорення і я з блискавичною швидкістю вскочив у вузький прохід печери. І тут почався мало не кінець світу. Град лупив по скелях, а після нього вступив ще й вітруганище з дощем. Коли ж це все нарешті закінчилося, я пішов далі на вечірню зйомку”, – написав чоловік

Павло мав надію зробити приголомшливі фото, але потрапив під грозу. Сховатися йому вдалося в печері скелі. Проте, зробивши декілька фото торнадо чоловік потрапив під град.

Зафіксувати природне явище йому вдалося на вершині центральної частини хребта Чорноги, яка є на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

“Дорогою до схованки, на відстані якихось два-три кілометри від мене утворився ось такий смерч. Він крутився легенько, наче нікуди не поспішав”, – наголосив Пивовар.

Опубліковано Oleh Perepelyuk Понеділок, 13 липня 2020 р.Переглядів: 170
banner