У Надвірній працівників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом (ФОТО)

Суспільство

Вчора у районному будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських голів, голів ОТГ, працівників місцевого самоврядування.

Присутніх привітав голова районної державної адміністрації РДА Володимир Пасько. Керівник району у своєму вітанні відзначив особливу роль органів місцевого самоврядування, відповідальність та професіоналізм працівників. Висловив щиру подяку депутатам усіх рівнів, працівникам органів місцевого самоврядування, побажав бути лідерами у своїх громадах, міцного здоров’я, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя надвірнянців, достатку і миру в Україні.

Під час урочистостей подяками, почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради та подяками міської ради нагороджено кращих працівників органів місцевого самоврядування району.

Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Світлина від Надвірнянська РДА.Переглядів: 163
banner