У Надвірній презентували проект реконструкції транспортної інфраструктури міста (ФОТО)

Події

В понеділок, 9 грудня,  в Надвірнянській міській раді було презентовано робочий проект та представлено проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції транспортної інфраструктури м. Надвірна, які були розроблені компанією UCG під керівництвом Віктора Загреби, радника міністра інфраструктури, фахівця з безпеки дорожнього руху.

Участь у презентації взяли автори проекту: Володимир Гринішак -директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», начальник відділу інвестиційної політики і муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський; народний депутат України Зіновій Андрійович, керівництво Надвірнянської міської ради, зокрема в.о.міського голови Тарас Пекарський, представники Надвірнянського відділу поліції, а саме начальник Микола Сидорук, депутати та члени виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, що Надвірна цього року стала переможцем проекту «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», який впроваджується в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. Мета проекту – впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Загалом концепція реорганізації дорожнього руху передбачає перегляд ширини проїзної частини і звуження смуг руху. Таким чином вивільняється додатковий простір як для впорядкування вуличного паркування, так і виділення місць під велосипедні смуги або узбіччя для зручного вело руху. Також  – «острівці безпеки» на переходах, напрямні острівці між зустрічними потоками на складних перехрестях. Самі перехрестя будуть зменшені до таких розмірів, щоб проїзд перехресть і перехід частини вулиць був максимально швидким, зручним і безпечним. З обох кінців центральної вулиці міста (вул.Чорновола) будуть влаштовані розв’язки кільцевого типу. Також будуть встановлені  2 світлофорні об’єкти біля освітніх закладів, а саме: по вул.Мазепи біля Надвірнянської ЗОШ №2 та по вул.Чорновола біля Надвірнянської ЗОШ №1.  В рамках проекту впорядкується дорожня розмітка. Завдяки впровадженню вищевказаних заходів будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Орієнтовна вартість проекту становить близько 2,4 млн. грн.

Під час зустрічі всі присутні активно обговорювали проект, висловлювали свої зауваження та пропозиції. Варто зазначити, що до кінця року планується проведення відповідної експертизи робочого проекту та проектно-кошторисної документації.Переглядів: 196
banner