У Надвірній пройшов розіграш Кубка Діда Мороза серед дорослих команд (ФОТО)

Спорт

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив народний депутат України Зіновій Андрійович. 

Вже стало доброю традицією у Надвірній завершувати міні-футбольний сезон розіграшем Новорічного кубка Діда Мороза серед дитячих і дорослих команд. Цей турнір був започаткований у 2017 році Надвірнянською міською радою, яка і тепер всіляко підтримує проведення цих змагань. Спочатку цей почесний трофей розіграли дитячі команди, а через два дні змагались і дорослі футболісти. Участь у змаганнях взяли 5 команд – «Бандерштадт» Надвірна, «Страгора» Стримба, «Горгани» Зелена, «Лукавець» Гвізд та ФК «Чорні Ослави». На жаль, в останній момент відмовились від участі команда «Факел» з Середнього Майдану. В зв’язку з тим, що змагання мали бути завершеними в один день, було прийнято рішення провести змагання за спрощеними правилами – 2 тайми по 12 хвилин за коловою системою, тобто кожен грає з кожним.

І так сталось, що саме в першій грі, де зустрілись «Бандерштадт» та «Страгора», і було визначено переможця Новорічного кубка Діда Мороза. Перша половинна гри закінчилась нульовою нічиєю, у другому таймі команди обмінялись голами – нічия 1:1 і коли час гри наближався до закінчення, чітку комбінацію розіграли гравці «Страгори» і Іван Калиній забиває переможний гол – перемога з рахунком 2:1.

У наступних зустрічах команди очок не втрачали і саме тому вони посіли перші два місця. Достойний супротив цим командам створили гравці з Чорних Ослав, які після перших двох турів мали максимальну кількість очок. Але дався взнаки фізичний стан гравців, які грали практично без замін і саме тому чорноославські гравці у вирішальних двох іграх поступились своїм суперникам. Дуже пристойно виглядали команди «Горгани» та «Лукавець», адже команда з Гвозда лише на останній хвилині гри пропустила гол у зустрічі з переможцями турніру. А гравці з Зеленої відстояли нічию у грі з «Бандерштадтом» і у зустрічі з ФК «Чорні Ослави» теж показали бійцівські якості.

Отже, після завершення останньої гри, призові місця розподілились наступним чином – 1 місце і кубок Діда Мороза завоювала команда «Страгора» зі Стримби. У складі команди виступали – Володимир Паньків, Андрій Кривий, Іван Калиній, Віталій Ковальківський, Артур Делікатний, Максим Нестеренко, Іван Бенюк та Юрій Рибчинський. Всі ці гравці були нагороджені золотими медалями з логотипом турніру, які їм особисто вручив генеральний спонсор – народний депутат України Зіновій Андрійович.

Срібні медалі отримали гравці надвірнянського «Бандерштадту» – Олег Дисько, Анатолій Семкович, Ростислав Лешко, Андрій Зеленяк, Юрій Томчук, Тарас Кантор, Андрій Глодан та Ростислав Ломака.
Нагородив народний депутат і бронзових призерів – команду ФК «Чорні Ослави»: Любомира Жигалюка, Василя Горішнього, Любомира Кріпчука, Віталія Ванджуру, Ярослава Данилюка та Любомира Жолобчука.
Четверте місце посіла команда «Лукавець» з Гвозда (представник Віталій Глуханюк), п’яте місце у зеленських «Горган» (представник Василь Завадський). Також представники оргкомітету визначили кращих гравців у кожній команді – у команді «Горгани» Ярослав Кушнірук, у команді «Лукавець» Ростислав Гаврилюк, у команди ФК «Чорні Ослави» Любомир Жигалюк, у команді «Бандерштадт» – Андрій Глодан, у команді «Страгора» – Юрій Рибчинський.

Всім цим гравцям Зіновій Андрійович вручив пам’ятні футбольні відзнаки з логотипом Новорічного турніру на кубок Діда Мороза. У своєму заключному слові генеральний спонсор турніру народний депутат України Зіновій Андрійович подякував всім учасникам за проявлену майстерність, жагу боротьби, спортивний характер, наголосив на тому, що саме в таких змаганнях виробляється справжній чоловічий характер.
На думку Зіновія Андрійовича всі команди-учасниці боролись за перемогу з великим бажанням, старались показати свої найкращі якості, і це їм вдалось. На завершення всі команди отримали запрошення від Надвірнянської міської ради (в.о.міського голови Тарас Пекарський) взяти участь у розіграші традиційного кубка «Прикарпатська весна» пам’яті воїна АТО Анатолія Гаркавенка. Раніше цей почесний трофей розігрували дитячі команди, а у березні участь у змаганнях візьмуть і дорослі футболісти.

І вже після нагородження були численні фото на згадку, обмін думками про змагання – але висновок один: турнір пройшов на «відмінно». Представники команди погодились на пропозицію взяти участь у весняному турнірі, на який їх запросив народний депутат України Зіновій Андрійович.Переглядів: 14